Chystáte se vybavovat nebo rekonstruovat koupelnu? Pomůže vám koupelnový designér

Koupelna je místnost, jejíž výbavu neměníte zase tak často, proto je dobré mít nejen plán, ale i přesnou představu, co všechno a kam do ní chcete umístit. Možná si nyní říkáte, že si přesně nedovedete budoucí vzhled koupelny představit. Obraťte se na koupelnové studio praha.

Jaké výhody nabízí koupelnové studio?

Vzhledem k tomu, že v současné době již koupelna není pouze místo určené pro hygienu, ale využíváte ji i k relaxaci a odpočinku po dlouhém a únavném dni, měla by být k těmto účelům vybavena. Nabídky výbavy je velmi rozmanitá a ne každý si dovede budoucí vzhled s konkrétní výbavou představit. K tomu vám napomůže vizualizace koupelen. Tu nabízí koupelnové studio SOFI design. Můžete tak vidět svoji budoucí koupelnu v reálné perspektivě. Nemusíte investovat do materiálu, výbavy ani práce. Výhodou jsou snazší změny, přesný přehled potřebného materiálu pro obklady a dlažbu a také finanční rozpočet. To vše umožní speciální koupelnový program. Postačí, když koupelnovému studiu poskytnete půdorys a skutečné rozměry vaší koupelny, výšku místnosti, v případě podkroví podhledy na jednotlivé stěny a zakreslené šikminy, vyznačení neměnných instalací (rozvody vody, odpad, rozvody elektřiny, případně topení), vybrané obklady a dlažbu a zařízení (vana, sprcha – otevřená nebo uzavřená).

SOFI design připraví technickou projekci a návrhy je připraven i prakticky. Po schválení následuje 3D návrh koupelny a jakmile je vše připraveno a odsouhlaseno, může následovat realizace koupelen. Ta je prováděna podle schváleného návrhu, důležitou roli hraje i počet lidí, kteří budou koupelnu pravidelně používat jejich věk, případně zdravotní omezení.

Možná nyní přemýšlíte nad tím, že služby koupelnového studia jsou zbytečná investice, opak je však pravdou. Díky návrhu si uděláte reálnou představu a v případě, že se vám nebude podoba líbit, v návrhu ji snadno změníte. Nemusíte v reálu nic předělávat a ušetříte si tak nejen čas, ale i finance.