Proměňte svůj byt podle nejnovějších trendů

Design interiérů pro rok 2022 v sobě nepopírá koncept udržitelnosti materiálů až po exkluzivitu elegantních prvků. Je důležité, aby vynikla především individualita. Ta pak dává každému prostoru pocit jedinečnosti! Představíme vám pár senzačních stylů, kterými se můžete inspirovat.

Tón v tónu

Tato kombinace nevyjde z módy nikdy. V roce 2022 propůjčuje dvoutónové schéma zajímavost a nekomplikovanost. Jednoduchý a čistý styl – to je, oč tu běží. Je potom již jen na vás, zda se vymaníte ze stereotypu vašeho bydlení a dáte šanci těmto novinkám.

Barvy spolupracují a vytváří jemné nuance nebo naopak kontrast. Každý bytový architekt vám jistě mile rád bude při ruce. Rozhodování pomocí barevného kotouče barev je poměrně snadné. Dopomáhá nejen s barvami na stěnu, ale také o představě dalších prvků, např. obrazy nebo čalounění.

Květinové látky a tapety

Květinové látky jsou v kurzu. Lze je spatřit také na tapetách. Do vašich interiérů vnesou úplně jiný rozměr. Ať už se to týká imaginace do dalekých zemí plných listnatých palem nebo safari zvířat – je to velkolepá podívaná.

Vzory odlehlých míst poskytují pocit úniku od všedních starostí. Jsou pro nás motivem svobody, kterou zažíváme na prázdninách a dovolených. Pusté krajiny, flóra a fauna dodávají zdi dramatičnost a nabízejí alternativu čerpání podnětů z vnějšího světa.

Proužky, kam se podíváš

Minulost je často uklidňujícím balzámem pro naší duši. Vraťte se o několik let zpět a nechte interiéru dominovat retro pruhy. Červený a bílý proužek vyvolává radostné emoce. Návrhy interiérů jsou jasné a vnášejí teplo a harmonii.

Nostalgii vnesou také rituální předměty dřívějších dob

Různé kameninové formy a jednoduchá ruční práce je spojována se symbolikou všímavějšího rázu našeho bytí a vůbec existence. Hluboko zakořeněný kontext je v samotném srdci přírody. Vdechněte život historickým prvkům a převeďte je do estetiky 21. století. Získáte tím zcela nový design interiérů s pulzující minulostí.