Zajistěte si do firmy nejpokročilejší český CRM systém

Záleží vám na budoucnosti vaší firmy? Zajisté chcete fungovat efektivně, mít o všem přehled a také mít přístup k důležitým datům. To vám umožní CRM systém, Dnes už je součástí většiny moderních společností a umožňuje jim snadné řízení a také růst. Můžete ho používat i vy a vaši kolegové a zaměstnanci. Pokud ho ve firmě ještě nemáte, měli byste vybrat nejlepší český CRM systém, který vám bude upraven na míru podle vašich potřeb. Jedná se o AutoCRM, jde o mocný nástroj, který zcela změní celý váš byznys.

Od řízení projektů až po fakturaci

Tento systém má přehledné rozhraní, které je rozděleno do přehledného menu s jednotlivými entitami. Chtěli jste mít vždy na projektové řízení – software? Zde můžete projekty snadno spravovat, sledovat jejich stav, přiřazovat k nim zaměstnance a za pomoci Ganntova diagramu vidět návaznost na další práce. Můžete odsud rozesílat práci zaměstnancům, sledovat jejich harmonogram, efektivitu, vytížení i docházku. Skvěle zde můžete spravovat klienty, máte zde funkci emailového klienta, takže jim odsud můžete psát, zasílat jim nabídky a dokonce jim hromadně zasílat newslettery. Díky fakturaci už nemusíte chodit do účetního programu a vše zde máte pohromadě. Můžete odsud rovněž spravovat reklamní kampaně a sledovat jejich efekt a návštěvnost webů.

Z jednoho místa můžete dělat prakticky vše, budou vám nastaveny funkce tak, abyste tu měli vše potřebné a nemuseli už používat žádné další programy, které by vás jen zdržovaly. Skvělý je i přístup k mnoha důležitým datům, která si můžete zobrazovat v grafech, můžete tak sledovat třeba obrat firmy, efektivitu zaměstnanců, vývoj návštěvnosti webu, zisk za různá období a další.

Tento systém je vhodný pro firmy všech velikostí i oborů, zajistěte si ho také a vaše firma konečně bude skvěle fungovat a nestane se vám, že byste o něčem neměli přehled. Více zjistíte na AutoCRM.cz.