Zajistěte si dodavatele lepících pásek a dalšího obalového materiálu

Jen málokterá firma či domácnost se obejde bez lepících pásek. Maji natolik velké využití, že zmizí velmi rychle a je třeba pořizovat nové. Lepících pásek existuje mnoho druhů a pokud jich máte velkou spotřebu, vyplatí se sehnat vhodného dodavatele.

Speciální lepící pásky

Velký zájem je o speciální lepící pásky, sem se řadí pásky, které mají speciální vlastnosti a tím pádem i využití. Lepící pásky používají lidé téměř ve všech oborech, od elektrikářů, kteří potřebují zaizolovat, označit nebo svázat kabely, až po lakýrníky, kteří potřebují krepové pásky pro ochranu plochy, která má zůstat nedotčená.

Proč je lepících pásek tolik?

U různých druhů použití jsou kladeny jiné nároky na odolnost, pevnost a další vlastnosti. Jestliže je cílem pouze zalepit krabice, pak jsou ideální papírové lepící pásky. Snadno se s nimi pracuje a snadno je i roztrhnete, když je potřeba. Když je nutné, aby bylo přes pásky vidět, použijete průhledné lepící pásky, které se skvěle hodí na lepení papíru a jsou odolné vůči vodě. V řadě provozů je zapotřebí velká pevnost a tam by běžné pásky neuspěly. Pokud se musí zajistit velmi těžký materiál nebo pokud je potřeba účinně připevnit těžké předměty, pak jsou nejvhodnější lepící pásky s vodící tkaninou, které jsou velmi pevné v tahu. Jestliže je třeba připevnit věci k povrchu bez vrtání a jeho většího poškození, pak jsou nenahraditelné oboustranné lepící pásky.

Spolehlivý dodavatel lepících pásek

Za nízké ceny si můžete pořizovat vysoce kvalitní lepící pásky na https://www.jarico.cz/lepici-pasky-lepici-pasky-specialni-katskup.31020.php od léty prověřeného dodavatele Jarico, který se specializuje na prodej obalů a obalového materiálu. Jeho nabídka je široká a přehledně rozdělená do kategorií, takže u něj rychle najdete to, co hledáte. Kromě lepících pásek to mohou být například papírové pytle, obaly na nádobí, nápojové kelímky, papírové ubrousky a mnoho dalšího.