Zábavu i vzpomínky vám zajistí kvalitní fotografie

Plánujete svatbu, společenskou událost či firemní večírek a přemýšlíte nad tím, čím a jakým způsobem zabavit hosti a návštěvníky? A co třeba fotokiosek?

Proč právě fotokiosek?

Fotokisek – fotobudka nabízí zábavu pro každou akci a pro každého. Můžete jej využít jak na akce společenské, tak i k soukromým účelům. Nabízí nejen kvalitní fotografie, ale také klíčování, sdílení fotografií na Cloud a stažení do mobilu díky QR kódu. Samozřejmostí je také tisk ihned na místě. Ani provoz není náročný. Je potřeba pouze prostor o rozměrech 3 x 3 x 2,5 metru, elektrická zásuvka 230 V, stůl, na který se dají rozložit rekvizity a Wi-Fi pro případ sdílení fotografií.

Nemusíte se obávat ani ovládání, které je velmi intuitivní a to díky velkému 15“ dotykovému monitoru, na němž se uvidíte ještě dříve, než vytvoří fotografii.

V případě, že se pro tuto zábavu rozhodnete, kontaktujte fotokoutek.fun, který zajistí vše potřebné a to i s vyškolenou obsluhou, která vám bude se vším nápomocná.

Možná nyní přemýšlíte nad tím, co znamená klíčování? Je to velmi jednoduché – pozadí, které bude na fotografii, lze upravit tak, aby ladilo konkrétní akci. Aby byla zábava co největší, můžete se fotografovat s rekvizitami, které také budou ladit s tématem akce a pozadím fotografií. Společnost jich má pěknou řádku. Pokud chcete mít fotografie dokonale vyladěné, může být jejich součástí grafický proužek, v němž bude umístěno logo firmy (v případě firemní akce), datum nebo další drobnosti, které vám v budoucnu danou akci dokonale připomenou.

Pokud toužíte po profesionálním ateliéru, můžete si objednat fotokoutek, kterým také výše zmíněná společnost disponuje. Jedná se o mobilní ateliér, jehož součástí jsou profesionální záblesková světla a profesionální tiskárna. Lze jej využít opět na jakékoli akci, ať je soukromého či společenského rázu.