Užijte si dovolenou v Nízkých Tatrách

Nízké Tatry jsou úchvatným místem pro aktivní dovolenou pro celou rodinu. Je zde nespočet aktivit, které můžete podniknout. V zimě se zde skvěle lyžuje, můžete si vyšlápnout na Chopok, jeden z nejvyšších vrcholků Nízkých Tater, a navštívit také Demanovskou ledovou jeskyni nebo jeskyni svobody. Je zde mnoho cyklotras, úžasná Demanovská dolina, Fun Aréna Donovaly, bobová dráha Žiarce, aquaparky a mnoho dalšího. Užijete si zde také příjemnou místní architekturu, horský vzduch, folklór a nezaměnitelnou atmosféru.

Kde se v Nízkých Tatrách ubytovat?

Je zde krásně a než sem vyrazíte, je vhodné včas rezervovat hotel Nízké Tatry. Aby byla vaše dovolená perfektní a skvěle jste si u ní i odpočinuli, je vhodné vybrat takový hotel, který vám zajistí skvělý komfort a nic vám zde nebude chybět, ideální volbou je Hotel Björnson, který je jedním z nejpopulárnějších hotelů. Pokud sem vyrazíte lyžovat, nemůžete si vybrat lepší místo, protože se celý komplex nachází v blízkosti svahu a lanovky. Hotel je v Demanovské dolině, přímo uprostřed lyžařského střediska Jasná. Je zde vhodné ubytování pro každého, nabízí se vám původní hotel v horském stylu, který se jmenuje Björnsonka. Dále se vám nabízí k ubytování moderní Villa a stylové nové chatky TREE HOUSES. Jde o ideální ubytování pro celé rodiny i s dětmi. Pokud disponujete domácími mazlíčky, nemusíte je nechávat doma, hotel přivítá i je.

Jestliže jste chtěli hledat hotel Chopok, jde o ideální místo, protože Chopok odsud není daleko. Celý ubytovací komplex má kapacitu 216 lůžek a máte zde záruku skvělého ubytování a zážitků ať už sem přijedete v jakémkoliv ročním období.

Pro více informací i možnost rezervace doporučujeme navštívit přímo webové stránky hotelu Bjornsonka.sk, kde naleznete i řadu fotografií a tu ideální inspiraci pro vaší dovolenou.