Soukromí a bezpečně ochráněný pozemek? Pořiďte si betonový plot

Betonový plot je představitelem odolnosti, bezpečnosti pro váš pozemek a pocitu soukromí, který vám jiný druh plotu dopřeje jen těžko. Pokud si betonový plot představujete jako nevzhledný, jste na omylu. Dnes je nabídka plotů nesmírně rozmanitá a plot může být například vyhotoven ve vzoru štípaného kamene.

Betonový plot

I když si většina z nás při zmínce o betonovém plotu představí jen hladkou betonovou plochu, která budí spíše studený dojem, jsme však na omylu. Betonový plot může být vyhotoven v různých designech, navíc váš pozemek příjemně zútulní a vhodně ohraničí. A kde hledat kvalitní betonové ploty? Zavítejte na BEVES LANŠKROUN s.r.o., kde naleznete rozmanitou nabídku betonových plotů, betonových desek i sloupků. Dozvíte se zde také více o výhodách, montáži a vlastnostech betonových plotů.

Betonové desky

Základem betonového plotu jsou však betonové desky, které váš pozemek ochrání před zvědavými pohledy kolemjdoucích, ale také před pouličním ruchem a efektivně odradí i případné zloděje. Desky z betonu tvoří výplň plotu, které jsou také tvořeny betonovými sloupky a drážkami, do kterých se desky zasouvají. Betonové desky mohou být vyhotoveny v různých designech s různou úpravou. BEVES LANŠKROUN s.r.o. nabízí betonové desky v nejrůznějším provedení, například s betonovou deskou oboustrannou, rovnou, rádiusovou či s mřížkou.

Výhody

Betonový plot není vhodným oplocením jen pro průmyslové areály. Hodí se také jako kvalitní a odolné oplocení soukromých pozemků či rodinného domu. Mezi největší výhody betonového plotu patří například rychlost jejich výstavby a mnohem delší životnost oproti jiným druhům oplocení. Za ideální vlastnosti můžeme označit jejich kvalitu, pevnost, dlouhou životnost, bezúdržbovost, rychlou montáž, vysokou bezpečnost a ochranu před hlukem z ulice.