Proč pořídit na vůz ALU kola?

Chtěli byste, aby byl váš vůz něčím zajímavý nebo se spokojíte s tím, aby vypadal obyčejně a byl k nerozeznání od ostatních? Snad každý je rád, když je jeho vůz něčím výjimečný a nejlépe dáte tuto odlišnost najevo pomocí svých kol. ALU kola jsou velmi populární a mají úchvatný design. Plechové disky jsou nevzhledné a ALU kola jsou oproti nim nádherná, výměna disků za hliníková kola je změnou, která vám bude dělat radost každý den. Nejde však jen o vzhled, ALU kola mají celou řadu výhod.

Výhody ALU kol

Alu kola mají vysokou pevnost vyrábí se ze slitin hliníku a hořčíku, mohou mít proto různé tvary, obvykle se vyznačují velkými otvory, které umožní rychlejší chlazení. Dokonce samotný materiál rychleji odvádí teplo. Jak už asi tušíte, ALU kola jsou velmi lehká tato hmotnost se velmi projeví při akceleraci a zejména při spotřebě. Dlouhodobé ježdění vám tedy zajistí postupnou návratnost investice ve formě méně spotřebovaného paliva.

Alu kola se velmi snadno udržují, nepotřebujete speciální přípravky, ale obvykle postačí mýdlová voda. Nepodléhají korozi, takže pokud jste se doposud styděli za své rezavé plechové disky, tak u ALU kol vás toto rozhodě nečeká. Tato kola jsou také velmi odolnější, snadněji odolají poškození a tak vám vydrží mnohem delší dobu. ALU kola vám také umožní používat bezdušové pneumatiky, pokud jste jejich příznivci, s elektrony si je můžete dovolit.

Kupujeme ALU kola

ALU kola jsou k dostání na mnoha místech, pro vás by mělo být důležité, aby měl poskytovatel široký výběr kvalitních kol za nízké ceny. Takovou nabídku najdete na Alupneu.cz. Tento specializovaný eshop vám pomůže s rychlým nalezením vhodných ALU kol. Disponuje přehledným konfigurátorem, kde snadno najdete kola podle značky, modelu vozu a také podle velikosti kola.