Pro tvorbu eshopu zvolte jedině profesionály

Prodávat produkty online, to láká stále více lidí. Zatímco provoz kamenného obchodu je riskantní a oslovíte jen lokální zákazníky, s eshopem můžete nabídnout své zboží komukoliv. Pokud jste již rozhodnutí, že si eshop založíte, čeká vás příjemné dobrodružství, během kterého můžete získat velké množství zákazníků.

Nejprve je však potřeba eshop vytvořit. Pokud jste se o tuto problematiku začali zajímat, zajisté jste zjistili, že existuje mnoho platforem pro eshop, jen několik z nich však představuje to nejlepší řešení. Pokud je vaším cílem krásně vypadající eshop, který bude po designové i funkční stránce odpovídat současným standardům i vašim představám, zvolte řešení Prestashop.

Oficiální Prestashop partner

Díky Prestashopu můžete mít moderní a profesionální eshop jako mají ti nejlepší hráči na trhu, je však zapotřebí zvolit správného partnera, tedy firmu, která vám eshop vytvoří. V ČR i SK existuje jediný oficiální Prestashop partner a tím je společnost na 1presta.cz. Vybuduje vám eshop vašich snů. Neobracejte se na nezkušené tvůrce na volné noze, kteří vám udělají nekvalitní řešení, sáhněte po zkušené společnosti, která má dostatek zkušeností a udělá vám eshop, který bude magnetem na nové zákazníky. První měsíce a roky jsou nejtěžší, ovšem díky odborníkům na Prestashop nikoliv. Společnost vám eshop nejen vytvoří, ale postará se také o jeho správu a bude vám neustále k dispozici.

Eshop bude splňovat všechny požadavky pro to, aby byl konkurenceschopný, bude správně nastavený z hlediska SEO a bude obsahovat všechny potřebné funkce pro bezproblémový provoz. Grafici a designeři vám udělají vzhled na míru nebo vám upraví vaší oblíbenou šablonu. Reference společnosti hovoří za své. Společnost má navíc skvělé ceny a proč si nedopřát to nejlepší a nejjednodušší řešení na trhu, bude pro vás skvělým krokem k rozjetí úspěšného byznysu.