Potřebujete koupit nebo opravit manipulační techniku?

Tahat veškerá břemena svépomocí? Kdo by to dnes dělal, když je na trhu široká škála manipulační techniky. S pomocí kvalitních strojů je možné snadno a bez námahy přesouvat těžké předměty z jednoho místa na druhé. Manipulační technika je nezbytně důležitá na stavbách, protože je nemožné, aby byly například těžké traverzy, betonové panely nebo jiné materiály přesouvány lidskou silou.

Specialista na manipulační techniku

V České republice je specialistou na manipulační techniku společnost na Uplifter.cz. Nabízí vysoce kvalitní manipulační techniku v tak široké nabídce, že si vyberou i ti nejnáročnější. Tato technika zahrnuje celou řadu minijeřábů, mobilních jeřábů, přívěsných jeřábů, manipulátorů, industrylifterů, vakuové techniky a transportních pomůcek. U manipulační techniky vám zajistí nejen prodej, ale i servis. Zajistí vám vstupní revizi a záruční i pozáruční servis jeřábů. Zatímco bude váš jeřáb v opravě, společnost vám za něj zajistí adekvátní náhradu. Jeřáby budou v rukách zkušených expertů. Více informací naleznete na https://uplifter.cz/revize-jerabu/.

Péče o vaše stavební stroje

Stavební stroje musí zvládat velkou zátěž a je běžné, že se některé části opotřebí nebo poškodí. V takovém případě je zapotřebí zajistit vašim stavebním strojům kvalitní servis. Firma má se servisem stavebních strojů bezmála dvacet let zkušeností. Pobočky má jak v České republice, tak i v dalších zemích EU, konkrétně v Německu, Slovensku a Polsku. Vašim stavebním strojům zajistí vstupní i pravidelné revize, zajištění náhradních dílů, záruční i pozáruční servis, údržbu, zaškolení k obsluze, možnost opravy přímo na místě, zapůjčení náhradního stroje po dobu servisu a také odborné poradenství a konzultace. Společnost poskytne služby nejen pro stroje z její nabídky, ale i o stroje mimo sortiment. Více informací najdete na https://uplifter.cz/servis-stavebnich-stroju/.