Podhrabové desky ochrání vaši zahradu i psa

Podhrabové desky jsou naprosto unikátním produktem, který se bude hodit i vám. K čemu vlastně slouží a co vám nabízí? V tomto článku se to dozvíte.

Podhrabové desky jsou naprosto nezbytným doplňkem každé zahrady. Tedy alespoň v případě, že doma máte neposedné zvíře, které se neustále snaží podhrabat. V následujících řádcích vám proto řekneme, co to ty podhrabové desky vlastně jsou a k čemu se hodí.

Co je to?

Podhrabové desky reprezentují elegantní způsob, který zabrání vašim zvířatům v podhrabávání. Díky kvalitnímu materiálu a konstrukci jsou schopné udržet vaše zvířata na zahradě. A to bez toho, aniž by jim jakýmkoliv způsobem ublížila. To je velká výhoda například oproti elektrickým plotům, které mohou některá zvířata opravdu nepříjemně zranit.

Podhrabové desky jsou povětšinou vyrobeny z prefabrikovaného betonu. Ten je uvnitř vyztužen ocelovými tyčemi, což dodává konstrukci na ještě větší pevnosti. Podhrabové desky díky své robustnosti nepotřebují betonový základ. Stačí je tedy zakopat dostatečně hluboko, propojit s plotem a užívat si maximální bezpečí, které vašim zvířatům poskytnou.

Kde nakoupit?

Podhrabové desky je také velice jednoduché nainstalovat. Stačí vám tedy již výše zmiňovaná díra, do které desku připevníte. K plotu je pak přivážou držáky PD. Použitím podhrabových desek tak ušetříte nejen spoustu peněz, ale také starostí. Váš pes se totiž nebude moct podhrabat, stejně tak jako jiná zvířata. Kromě toho zabráníte průniku plevele a dalších nechtěných rostlin na váš pozemek.

Kde ale podhrabové desky koupit? Podívejte se na internetový obchod Plot-eshop.cz. Tam naleznete celou řadu zajímavých variant podhrabových desek a dalších doplňků, které budou k jejich instalaci potřeba (držáky PD). Vše za příznivé ceny a s možností levného doručení až k vašim dveřím. Bez zbytečných průtahů.