Parkování na letišti v Ostravě

Skoro každý už někdy letěl letadlem, většina z nás ho využívá pro cestování na dovolenou, ale jsou i tací, kteří létají na pracovní schůzky nebo za příbuznými. Nejvytíženější letiště v Čechách je sice v hlavním městě, ale ani další česká letiště za ním příliš nezaostávají. Stále více lidí využívá mezinárodní Letiště Leoše Janáčka Ostrava. Jde o třetí největší české letiště, které za rok přepraví přes 300 tisíc lidí. Velkou popularitu si získalo zejména díky letecké přehlídce Dny NATO v Ostravě, která se zde koná každý rok.

Jak zde nejlépe zaparkovat?

Řešíte parkování u letiště v Ostravě? Pokud plánujete letět z tohoto letiště, je pochopitelně vhodné si parkování zajistit včas, nemusíte hledat žádná zbytečně náročná řešení nebo dokonce platit drahé parkování v centru Ostravy. Nejlepší způsob pro nalezení parkování u letiště vám dává online systém Parklot.cz. Můžete zde najít parkování během několika sekund. Přímo na webu najdete jednoduchou tabulku, kde si vyberete letiště a následně vyberete datum a čas odjezdu a příjezdu. Po vyplnění informací stačí hledání potvrdit a systém Parklot vyhledá na všech přilehlých parkovištích volná místa. Zobrazí se vám, volná místa i s celkovou cenou za parkování. Budete zřejmě příjemně překvapeni cenou za parkování, protože začíná už na 30 korunách na den. Následně si stačí jen vhodné parkování vybrat a zarezervovat, tento proces vám nezabere více než několik minut.

Nejedná se o žádná otevřená parkoviště, kam má přístup kdokoliv. Jde naopak o oplocená parkoviště, která jsou hlídaná a nikdo nepovolaný se tam nedostane. Vaše auto zde bude jako v trezoru. Když na parkovišti zaparkujete, tak vás na něm vyzvedne klimatizovaný autobus, který vás doveze až na letiště. Systém zvládne používat kdokoliv a ušetří vám mnoho času i starostí. Nemusíte ho používat jen pro mezinárodní letiště v Ostravě, ale třeba také pro letiště v Brně, v Praze a pro zahraniční mezinárodní letiště.