O profesionální montáž komínu se vám postará společnost Skorsten

Pořídili jste si dům či objekt pro podnikání a přemýšlíte nad vhodným vytápěním? Potřebujete zajistit montáž komínu a navrhnout nejvhodnější komínové řešení? Pak se neváhejte obrátit na firmu Skorsten, která se postará o profesionální montáž vašeho komína po celé České republice i na Slovensku.

Montáž komína pro jakýkoliv objekt

Společnost Skorsten se postará o montáž komína dle vašeho výběru a požadavků, ať už jde o zděný komín či nerezové komíny. Postará se též o připojení krbových kamen a poskytne i zahradní krb. Montáž komínů nabízí pro široké spektrum objektů, jako jsou rodinné domy, dřevostavby, bytové domy, nízkoenergetické domy či průmyslové objekty. Nakonec zajistí i hrubý úklid, aby vám co nejvíce usnadnila práci.

Montáž komínu provede v souladu s projektovou dokumentací a všemi platnými právními předpisy a normami.

Další služby společnosti Skorsten

Využít služeb společnosti Skorsten můžete pro široké spektrum dalších činností, jako je napojení parozábrany na komín, vymazání komínu, výpočet výšky komínu atd. U společnosti můžete nakoupit profesionální kominické potřeby německé kvality, jako jsou kominické štětky, kartáče, navijáky, dýmovnice apod.

Mezi další služby společnosti Skorsten, jež můžete využít, patří zajištění revize komínu, výpočet a návrh spalinové cesty (výpočet tahu komína) či připojení spotřebiče na komín. V rámci svých služeb poskytuje i odborná školení. Na společnost Skorsten se můžete obrátit kdykoliv na jejích webových stránkách v rámci nezávazné poptávky. Na webových stránkách najdete i ukázky jejich práce.