Nastavte si sledování oblíbených serverů na jednom místě

Číst oblíbené články na internetu je skvělý relax, člověk navštěvuje svůj oblíbený web a čte si vše, co ho zajímá. Pokud navštěvujete více webů, pravděpodobně jste zjistili, že je to časově náročné a že si musíte někdy vybrat, který z daných webů si přečtete, protože na ten druhý už vám nezbývá čas. S tímto dilema vám pomůže zajímavý projekt, který vám umožní na jednom místě sledovat nejnovější články z většího množství zdrojů najednou, jde o portál cerstvezpravy.cz

Jak portál funguje?

Portál monitoruje nejkvalitnější portály a shromažďuje informace o jejich článcích, ty následně přehledně rozděluje do jednotlivých kategorií. Stačí, když navštívíte kategorii, která vás zajímá a v ní uvidíte titulky článků z jednotlivých zdrojů. Každý zdroj je přehledně rozdělen v boxu. Když vás nějaký titulek zaujme, můžete na něj kliknout a následně budete přesměrování přímo na článek. Portál je tak skvělým rozcestníkem, na kterém vidíte, co na jakém webu vyšlo a je jen na vás, které články se rozhodnete přečíst. Fanoušci bydlení a zahrady mohou v této kategorii najít všechny zajímavé články o vylepšování domova, kutilství a tipech pro zahradu. Sekce pro ženy vám přinese informace o vztazích, péči o domácnost, vaření a mnoho dalšího. Je jen na vás, jaké kategorie budete sledovat.

Jak si sestavit, co vás zajímá?

Web Čerstvé zprávy vám umožňuje sestavit si vlastní kategorii, kde budete mít pouze informace ze zdrojů, které vás zajímají. Slouží k tomu kategorie „Moje“. Každý zdroj má na sobě ikonku hvězdičky, kliknutím na ní přidáte zdroj do oblíbených a zobrazí se vám ve vaší sekci. U každého článku uvidíte i čas, kdy byl přidaný, takže budete vědět, že jde o aktuální obsah. Informace o článcích si můžete nechat zasílat i na email, abyste měli přehled o novém obsahu, i když zrovna nejste na webu.