Na koho se obrátit, když se vám rozbije notebook po záruční lhůtě

Pokud se vám notebook rozbije v době, kdy je ještě v záruce, má tato situace poměrně jednoduché řešení. Co však dělat, když se na vašem notebooku objeví závada po záruční lhůtě?

Rychle a kvalitně

Obraťte se na rgservice.cz, profesionály ve svém oboru, kteří si s jakoukoliv závadou snadno poradí. Ať už váš notebook nejde zapnout, nereaguje na zapnutí, nefungují některé klávesy, máte rozbité LCD, prasklé šasi či zlomené panty, s opravou vám pomohou. Nejenže zvládnou opravu kvalitně, ale také velmi rychle.

Online možnosti

Objednat si totiž můžete samotnou opravu online z pohodlí vašeho domova. Stačí vyplnit formulář „objednat dopravu“ na jejich stránkách a zvolit způsob dopravy do servisního centra. Vybrat si můžete variantu svozu přepravní společností, která u vás notebook vyzvedne a převeze jej do servisního střediska. Cena za přepravu tam a zpět činí 240 Kč. Druhou možností je vlastní přeprava do servisního střediska v Třinci. Zvolit můžete i přepravu kombinovanou. Díky přepravní společnosti je tak možný i servis notebooků Praha. Problémem nebude ani oprava notebooku Brno.

Oprava notebooku

Po přijetí zařízení do servisního střediska je provedena pečlivá diagnostika, a to zcela zdarma. Následně budete informováni s výsledkem diagnostiky a cenou opravy ke schválení. Až po vašem schválení se pustí do oprav. Samotná oprava je zpravidla provedena do 7 pracovních dnů a následně je vám zařízení odesláno na dobírku otestované a opravené. Skvělý způsob, jak prakticky zaplatit provedené opravy. Skvělé také je, že na všechny opravy se vztahuje záruka v délce 3 až 24 měsíců. Délka záruky se vždy odvíjí od typu dané opravy. Neobávejte se již rozbitého notebooku po záruční době. Odborníci si s touto opravou hravě poradí a notebook budete mít během týdne znovu u sebe.