Multicar, vozidla určená pro jakoukoliv práci

Když se řekne multikára, většině lidí se vybaví známá vozidla od německé značky Multicar. Proč jsou tato vozidla vlastně tak oblíbená? Jde o kompaktní nosiče nástaveb a transportéry, které se uplatní v široké škále oborů a zvládnou skoro každou práci. V Čechách i mnoha dalších evropských zemích je tato značka velmi dobře známá, protože je využívá nespočet firem a pomáhá i v komunálních službách.

Tato multifunkční vozidla multicar staví na více než 80 letech zkušeností. Jen těžko najdou tyto stroje na trhu konkurenci. Jelikož nabízí přes 100 různých druhů nástaveb, můžete je využít k obrovskému množství činností. Využívají se ve stavebnictví, zahradnictví, komunálních službách, při úklidu, přepravě aj. Pokud máte o vozidla Multicar zájem, stačí se obrátit na společnost Unikont Group s.r.o., na jejím webu Unikont.cz se vám nabízí všechny 3 typové řady vozidel multicar, které se aktuálně vyrábí. Jde o:

  • Multicar M27 Compact – vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb
  • Multicar M31 – kompaktní nosiče nástaveb a transportéry
  • Multicar M29 – úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry

Úklid vnitřních prostorů

Pokud potřebujete zajistit úklid vnitřních prostorů, potřebujete k tomu kvalitní vnitřní úklidovou techniku. Mnoho lidí poptává stroje pro mytí podlah, v tomto ohledu jsou nejlepší scrubmastery, jde o velmi kvalitní podlahové mycí stroje, které Unikont.cz nabízí v mnoha variantách, od velkých strojů pro úklid obřích ploch až po malé praktické stroje pro stísněné prostory. Pokud chcete uklízet menší prostory, skvěle vám přijde vhod Scrubmaster B12, ten čistí pomocí diskové kartáčové hlavy a zvládne i místa blízko krajů. Využijete ho i pro kancelářské prostory. Je malý, snadno se přenáší i ovládá. Scrubmastery se nabízí jak pro chodící obsluhu, tak i pro sedící obsluhu. Ze široké nabídky si zajisté vyberete.