Magie přírody: Léčivé solné lampy a yoni vajíčka

Chcete-li si ve svém bytě vykouzlit příjemnou a zároveň prospět svému zdraví, pak vám tento účel splní přírodní solné lampy. Uvolňují se z nich zdraví prospěšné látky, které zlepšují dýchání a jiné respirační problémy. Navíc mohou být v interiéru hezkým dekorativním prvkem.

Co jsou solné lampy?

Jedná se o ryze přírodní produkt, konkrétně solný kámen těžený z velkých zemských hlubin. Tento kámen, neboli minerál je pozůstatkem pravěkého procesu tvorby naší planety. Po vytěžení a vynesení na denní světlo se tento kámen hrubě opracovává na požadovaný tvar. Již v dávných dobách lidé objevili, že tento solný kámen má léčivé účinky, které se celý proces těžby a opracování vůbec neovlivní. Solné lampy přírodní vyzařují do okolí zdraví prospěšné látky, které pomáhají astmatikům a alergikům.

Využití léčivých účinků

Nejen samotné solné kameny, ale také solné jeskyně jsou již mnoho let využívány k léčbě astmatiků, alergiků a lidí s různými respiračními problémy. Těchto poznatků lidstvo využilo k výrobě solných lamp či solných svícnů. Tyto produkty vznikají tak, že do hrubě opracovaného solného kamene se umístí žárovka nebo svíčka. Solné svícny účinkují tak, že plamen svíčky ohřívá kámen a vlivem tepla se uvolňují do ovzduší zdraví prospěšné látky. Obdobně je tomu tak v případě tepla ze žárovky u solných lamp. Efektem je příznivý vliv na dýchací cesty, které se udržují ve zdravém stavu.

Yoni vajíčko pro ženy

Již ve staré Číně ženy objevily způsob, jak si posilovat své genitálie a udržovat je i ve vyšším věku pevné a pružné. Sloužilo jim k tomu tzv. yoni vajíčko. Tento název se skládá ze dvou pojmů, a to z krásného polodrahokamu opracovaného do tvaru vejce a následně dokonale vyleštěného, aby jej ženy mohly nosit ve své vagíně. Samotný pojem yoni se používá pro ženské pohlavní orgány. Číňanky používaly yoni vajíčka vytvarovaná z nefritu. I dnešní ženy si mohou dopřát cvičení s yoni vajíčkem a zpevnit si vaginální stěny, probudit tkáně, orgány a svaly, podpořit růst nervů a zvýšit celkovou citlivost. Slouží k tomu yoni vajíčka vyrobená z polodrahokamů jako je jaspis, jadeit, karneol a jiné.