Lahodné pokušení na svatby

Svatba je nezapomenutelným zážitkem na celý život a prožívá ji nejen nevěsta a ženich, ale i jejich blízké okolí. Chcete se předvést dárkem, na který jen tak nezapomenou a vryje se jim do paměti? Belgická čokoláda v kombinaci s ovocem v provedení ovocného koše nebo kytice je naprosto jedinečná. Nádherné zdobení a precizní práce dává těmto produktům punc originality. Živé květiny a svěží ovoce nadchne všechny svatebčany. Nejen, že si pochutnají, ale rozhodně si přijdou na své i tím, jak tyto skvostné lahůdky vypadají. Patříte mezi ty, kteří „jedí“ očima? Pak si vás tyhle boxy, pugéty a tácy omotají kolem prstu a vám odpadne starost s tím, co novomanželům darovat. Výhodou je fakt, že se svatby vůbec nemusíte zúčastnit a danou věc nechat poslat přímo jim. Svatební dar tak může být jednoduše a rychle předán.

Čokoláda a ovoce – atraktivní kombinace

Pro milovníky bílé i tmavé čokolády jsou tu připraveny neskutečné variace, které jsou opravdu neopakovatelné. Sháníte současně květinovou výzdobu a nevíte si rady se svatební kyticí? Nechte za sebe pracovat odborníky, kteří přesně ví, jak na to. Vaše svatba tak bude dokonalá a přesně taková, jakou si jí přejete. Bohatá výzdoba se stoly s těmito lákavými dobrotami čeká jen na Vás. Populární jsou také servírované cupcakes, které si zamiluje každý. Tyhle košíčky jsou na svatbu ideálním doplňkem. Stejně jako bonboniéry, ty jsou také luxusním oživením slaných jídel. Všechny naše výrobky můžete navíc sladit s barvou, ve které bude vaše svatba probíhat.

Moderní design je dnes velmi žádaný

Náš sortiment je pestrý od základu až po vytvoření všemožných detailů, např. růžiček, lístečků až po tvarované ovoce namočeného v čokoládě. Dárek ke gratulaci tak bude nevšední a jistě vžene i nějakou tu slzičku do oka.