Kvalitní valníky s plachtou pro vaše podnikání

Podnikáte nebo teprve svoje podnikatelské plány rozvíjíte a potřebujete kvalitní vůz pro přepravu zboží i na cesty do zahraničí? Pak si prohlédněte web nasedniajed.cz. Naleznete zde kvalitní valniky s plachtou, které jsou skladem a připravené k okamžitému dodání.

Jaké výhody nabízí valníky z nabídky nasedniajed.cz?

Nemusíte kvůli nim platit žádné mýto, není potřeba tachograf, postačí vám řidičský průkaz skupiny B, jedná se o kvalitní českou nástavbu a vozy jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu. Kromě toho mají nízké provozní náklady. Postačí vyplnit kontaktní formulář a vůz bude během velmi krátké doby připraven k dodání. Po předchozí domluvě není problém dopravit vozidlo na předem domluvené místo dodání.

Tipy pro vás

Kvalitní valnik s plachtou představuje model Opel Movano s valníkovou nástavbou. Jedná se o vozidlo do 3,5 t. Naloží 8 palet. Palivo je nafta. Nádrž má objem 105 litrů. Řidiči uvítají komfortní sedadlo, které se dá velmi snadno nastavit do šesti různých směrů. Pohodlné sezení podtrhuje i loketní a bederní opěrka. Obdobné vlastnosti má sedadlo spolujezdce. Samozřejmostí je tempomat s omezovačem rychlosti a palubní počítač.

Do další výbavy vozidla patří ABS, ESP, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zrcátka, posilovač řízení, volant s nastavitelností výšky, USB, Bluetooth, elektricky ovládaná okna u předních dveří nebo Radio 15 + integrovaný displej. Podrobnější specifikaci vozidla naleznete na stránkách nasedniajed.cz.

Nástavba pojme 8 EURO palet, pro delší cesty je určená spací nástavba s nezávislým topením. Konstrukce plachty je vyrobená z hliníku, její upevnění zajišťuje 6 kusů kotevních ok umístěných v obvodovém profilu. Součástí plachty jsou kapsy proti nafukování. Celková hmotnost nástavby je 460 kg.