Kontejnery poskytnou prostor pro sklad, sanitu i bydlení

Přemýšlíte nad tím, že vaše skladovací prostory už začínají být pomalu, ale jistě menší a menší a vaše zásoby se zvětšují? Situaci je potřeba promyslet, protože stěhovat vše do nových a větších prostor není úplně ideální vzhledem k logistice a všemu ostatnímu. Jedna z možností je pořídit skladovací prostory v podobě. Vyberete velikost a pak už nic nebrání tomu, abyste své podnikání neustále zvětšovali a tím pádem rostli. Nebo potřebujete místo k přechodnému nebo trvalému bydlení? Pak jsou tady pro vás kontejnery sanitární a na bydlení. Jaké mají přednosti a proč si je pořídit?

Prostory pro sklad

Skladové kontejnery jsou ideální pomocníci pro uložení nebo přepravu a to opravdu různých druhů materiálů, nářadí, vybavení a podobně. Jsou ideální pro velkou zátěž, takže do nich pohodlně můžete uložit zboží, těžké nářadí nebo třeba nejrůznější stavební materiál. Kontejnery jsou ideální pro ty, kteří do budoucna plánují přesuny, protože se dá snadno přemístit na různá místa, takže s ním, za pomoci vysokozdvižného vozíku nebo jeřábu, můžete pohybovat, jak uznáte za vhodné. Každý kontejner navíc vyhovuje přísným mezinárodním normám. Masivní konstrukce dveří je pevná a brání násilnému vniknutí a vloupání, ostatně kontejnery jsou vybavené bezpečnostními prvky, které chrání vše, co je uvnitř. Pronájem kontejnerů vám zajistí společnost ALFA Container rent s.r.o., která nabízí své služby na Alfacontainer.cz

Prostory pro bydlení

Prostor pro bydlení, kanceláře, rekreační obydlí a podobně? Není problém, i pro tyto účely se kontejnery hodí. Můžete si zvolit libovolný rozměr a tedy se úplně přizpůsobí požadavkům, které na takové obydlí nebo kancelář máte. Obytné kontejnery jsou velmi rychle vystavěny v jakoukoliv roční dobu, náklady na pořízení jsou nízké v porovnání s klasickým domem nebo kanceláří. Kvalita a variabilita je velmi vysoká a můžete ho prakticky kdykoliv demontovat a přenést kamkoliv je potřeba. Ke kontejnerům možná také uvítáte služby, jako jsou pronájem oplocení a pronájem mobilních toalet.