Jaké výhody vám nabídne betonový plot

Asi se shodneme, že oplocení je nutným doplňkem každého domu, ať už stojí na předměstí, nebo na venkově. Mezi ty často využívané se v posledních letech dostaly betonové ploty. Můžete jimi oplotit soukromý i komerční pozemek. Mezi největší výhody patří variabilita, betonový plot si můžete navrhnout podle vašich představ. Vyberete si barvu a dekor, dále potom výšku plotu a tvar jeho zakončení. Díky tomu si kolem vašeho domu vytvoříte originální plot, který se bude k vašemu domu hodit.

Dokonalé soukromí

Betonové ploty jsou kompletně neprůhledné a poměrně mohutné, takže zajišťují dostatek soukromí a dokážou navodit pocit bezpečí. Vyplatí se také v případě, že sousedíte s rušnou silnicí, skvěle totiž tlumí hluk. Ze samotného názvu je jasné, že betonové ploty jsou vyrobeny z betonu. Pro kvalitní betonový plot se obraťte na tuzemského prodejce, který vám nebude podsouvat polské napodobeniny. Zavedená česká firma Kulkabex, s.r.o. zajišťuje nejen prodej, ale také odbornou montáž betonového oplocení vyrobeného u nás. Můžete se spolehnout na kvalitní masivní betonový plot s dlouhou životností a nulovou potřebou údržby.

Kulkabex, s.r.o. se postará nejen o dopravu materiálu, ale také o kompletní realizaci. Součástí servisu je možnost využít vizualizaci plotu. Do on-line konfigurátoru si jednoduše zadáte požadované charakteristiky plotu a on vám vytvoří vizualizaci oplocení. Můžete tak vyzkoušet hned několik variant, porovnat je a vybrat si tu nejvhodnější. Navíc díky vzorkové prodejně v Tupadlech se můžete podívat na vlastní oči, jak vypadají betonové ploty v reálu. Nestane se vám tak, že byste kupovali zajíce v pytli. Vyberte si i vy z nabídky oplocení Kulkabex, s.r.o. a nechte si instalovat kolem vašeho domu betonový plot.