Jak účinně odstranit pavučiny z fasády domu či firmy?

Výskyt pavouků na fasádách domů a budov je velice častý jev, který má za následek poškození fasády. Na pavučinách se totiž usazuje prach a nečistoty. Při dešti pak dochází k ulpívání nečistot na fasádu. Pokud se chcete zbavit pavučin na fasádě svého domu či firmy, pak se obraťte na společnost MT Hardy. Tato firma, jejíž specializací jsou výškové práce, se postará o šetrnou očistu vaší fasády a likvidaci pavouků.

Účinný postřik proti pavoukům

Firma MT Hardy pro odstranění pavučin využívá tlakovou vodu s následnou dezinfekcí. Pro likvidaci pavouků pak používá speciální postřik proti pavoukům, který je charakteristický vysokou účinností. Účinnost postřiku se pohybuje v rozmezí 95-99 %. Tento postřik tak zajistí veškerou likvidaci pavouků, a to i na špatně přístupných místech. Postřik se dostane i do jednotlivých spár, takže pavouci nebudou mít šanci. Postřiky proti pavoukům se postarají i o likvidací ostatního nepříjemného či nebezpečného hmyzu.

Po odstranění pavučin tak bude vaše fasáda vypadat opět jako nová. Na této metodě oceníte nejen kvalitu, ale také rychlost. Čištění fasády od pavouků a pavučin totiž firmě zabere jen několik hodin.

Nátěry fasád a jejich oprava

Pokud pavučiny poškodily vaši fasádu, či by zasluhovala nový nátěr. Pak i v tomto případě můžete využít služeb firmy MT Hardy, jelikož provádí kompletní opravy a nátěry fasád. V rámci nátěru fasády používá vysoce kvalitní barvy, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům i UV záření. Navíc si můžete vybrat ze široké škály barev. V případě opravy fasády pak zajistí veškeré zednické práce.

Překážkou nejsou ani opravy a nátěry fasád památkových objektů. Firma MT Hardy si sama zajistí veškerá povolení od Památkového ústavu, takže se nebudete muset o nic starat. Kontakt na firmu MT Hardy najdete na webu společnosti.