Jak na repasi řízení

Když odejde ve voze nějaká součástka, je to neštěstí, které se však dá za pomoci šikovných mechaniků snadno vyřešit. Neštěstí je to však především pro vaší peněženku, protože se vadný díl obvykle vymontuje a nahradí za nový, který je velmi drahý. Ne každý díl je potřeba nutně koupit nový. Existuje mnoho dílů, které se dají repasovat a namísto nového dílu si můžete koupit kvalitní repasovaný díl za podstatně nižší ceny. Jedním z takových díl je i řízení.

Pokud chcete repasi řízení, tak se obraťte a mistry oboru, na společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o. Disponuje servisem, autokluby, prodává originální díly a mezi její služby patří i profesionální repase řízení. Jde o čistě profesionální práci, kterou provádí pouze zkušení mechanici a za dodržení přísných standardů. Nemusíte se bát, že by byla repasovaná řízení vadná, kvalita repase je tak vysoká, že se stav repasovaného řízení blíží stavu nového řízení. Každé řízení je navíc testováno v zařízení, které simuluje řízení v automobilu.

Jelikož si je společnost kvalitou svojí práce jistá, dá vám na ní 4 roky záruku. Pokud byste zaznamenali jakoukoliv vadu, řízení vám bude jednoduše vyměněno za jiné repasované řízení. Řízení můžete mít už za 3-10 dnů, mnoho řízení je skladem a to díky tomu, že společnost řízení vykupuje, repasuje a kvalitně uskladní, aby byla k dispozici všem klientům. Společnost pružně reaguje na 90% poptávek repase. Vaše řízení bude z vašeho vozu vymontováno, zrepasováno a následně se včetně geometrie namontuje řízení zpět do vozidla. Na společnost se můžete obrátit přímo na stránkách Repaserizeni.cz nebo můžete svůj autoservis informovat o této službě. Následně dostane váš autoservis na řízení slevu pro marži a tak vám může řízení nainstalovat i váš autoservis a ještě na tom výhodně vydělá. Mnoho zákazníků společnosti tvoří autoservisy. Přímo na webu je podrobně popsaný celý proces repase.

Převodovka řízení

Společnost zajistí i repase převodovky řízení. Společnost si poradí s repasí všech technologií řízení a týká se to i současné technologie převodovek řízení. Pokud máte zájem o repas převodovky řízení, využijte formulář na webu společnosti a ona vám profesionální repasi zajistí. Vždy se vyplatí spolupracovat s profesionály v oboru.