Chraňte svůj majetek před zloději s pomocí alarmu

Je pro vás důležitá vaše bezpečnost a bezpečnost vašich blízkých? Chráníte vaše cennosti a blízké nejen před zloději, ale také před požárem, únikem plynu či vody?

Domácí poplašné systémy odrazují od trestné činnosti

Jednoduše řečeno, pouhá přítomnost domácího bezpečnostního systému odradí mnoho pachatelů od páchání trestných činů. Nechtějí zvýšit šanci, že se při činu chytí majitel domu nebo policie. A pokud vidí nebo mají podezření na bezpečnostní kamery, šance na spáchání zločinu se ještě sníží.

Alarmy chrání majetek a cennosti

Domácí bezpečnostní systém je první obrannou linií pro ochranu vašeho majetku a cenností. Je pravděpodobné, že vandalové poškodí váš majetek. Výstražný systém může upozornit výjezdovou službu, pokud dojde ke zhoršení situace, čímž je váš majetek i vaše cennosti bezpečnější. To je důvod, proč na webu rex.eu objevíte pouze špičkové bezpečností systémy.

Vzdálené sledování a přístup do vašeho domu

Moderní systémy GPS zabezpečení domácnosti nabízejí majiteli domu možnost vidět, co se děje pomocí chytrých zařízení. Mohou upozornit, když někdo přijde do domu, například dítě ze školy. Majitel domu může také aktivovat a deaktivovat systém na dálku. Pokud jsou nainstalovány bezpečnostní kamery, spolu s domácím bezpečnostním systémem může majitel domu také získat přehled o tom, kdo je kolem domu.

Nižší pojištění domu

Pojišťovny nemají rádi riziko. Pokud máte domácí bezpečnostní systém, máte menší riziko krádeže nebo vloupání. Pojišťovací společnosti sníží pojistné sazby vašich majitelů domů z důvodu sníženého rizika ztráty. To je zvláště lákavé pro kupce domů, kteří doufají, že sníží náklady.

Upozorní na problém s plynem nebo požárem

Mnoho domácích bezpečnostních systémů je vybaveno vestavěnou detekcí požáru a oxidu uhelnatého. Pokud čidla alarmu zjistí problém, systém upozorní centrální monitorovací systém a zároveň odešle zvukový alarm komukoli v domácnosti. To vám může dát čas dostat se z domu, zatímco budou záchranné složky na cestě.