Bez dobré reklamy se neobejdete

Každý podnikatel či pořadatel veřejných akcí ví, že bez kvalitní reklamy se v žádném případě neobejde. Pro dobrou reklamu je potřeba nejen skvělý a poutavý návrh, ale také kvalitní a profesionální tisk. Ten vám zajistí e-abctiskarna.

Co si můžete objednat?

E-abctiskarna zajistí kvalitní tisk vašich reklamních materiálů a to díky prvotřídnímu digitálnímu, velkoformátovému i ofsetovému tisku, který nabízí na trhu reklamy již velmi dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu zkušeností. Velmi příznivá je i cena a nezanedbatelná není i krátká doba, během níž zpracují vaši objednávku.

Reklamní plachty

Tisk reklamních plachet je jednou z možností, jak se zviditelnit. Díky okům, která slouží pro uchycení plachty ji můžete zavěsit téměř na jakékoli vhodné místo. Plachty a PVC banery lze nechat vytisknout v několika nabízených velikostech a na různé druhy materiálů. Lze využít banery laminované, které jsou vhodné spíše do interiérů a pro krátkodobé využití. Pro dlouhodobou reklamu jsou vhodné banery STANDARD nebo PREMIUM.

Letáky

Letáky tisk dle vašich požadavků tvoří nedílnou, a velice důležitou, součást reklamy. Lze si nechat vytisknout letáky dle vlastních tiskových dat, nebo si jejich design objednat od profesionálních grafiků. V nabídce naleznete celou řadu různých variant. Mezi nejčastější patří letáky neskládané a skládané s jedním či dvěma lomy.

Hlavičkové papíry

Někdo si teď možná řekne, že hlavičkové papíry nemohou sloužit jako dobrá reklama, opak je však pravdou. Pokud vám záleží na dobrém jménu firmy a na její profesionální prezentaci, pak jsou hlavičkové papíry její důležitou součástí. Nesou v sobě nejen logo vaší firmy, ale i kontaktní údaje. A písemná korespondence tvoří velmi důležitou a nedílnou součást komunikace s klienty a to i v dnešním digitálním světě.